Skuteczny coaching 7 sesji on-line: Coaching online w Twoim domu, wybierz cele: osobiste lub zawodowe. Bezpłatny dostęp!    SKLEP

Efekty online coaching z Agnieszką Przybysz – pionierką coachingu.
coaching-warsztaty-moc-pewnosci-siebie-moc-pasji-moc-pieniadza-„Witam Pani Agnieszko,
Ja tylko kilka słów o zmianach. Od czasu ostatniej sesji wydarzyło się dużo fajnych rzeczy. Operacja przebiegła bardzo pomyślnie, rozwiązując moje problemy zdrowotne. Ogólnie bardzo się w środku wyciszyłam, jestem od kilku miesięcy bardzo zrelaksowana, wdzięczna, szczęśliwa każdego dnia. Nawet próbowałam przypomnieć sobie kiedy ostatni raz się zdenerwowałam. Nie pamiętam:)

Pani Agnieszko dostałam awans w pracy, 5 procent podwyżki, ludzie mnie szanują, mam bardzo dobre kontakty z szefostwem. Jakoś magicznie wszystko się układa. Jestem wciąż w I. ale spokojnie wszystko zamykam i będę przenosić się do Polski. Moje mieszkanie pięknie się wykańcza (odbiór w sierpniu), skądś znalazły się pieniądze…które wydaje i wciąż są na koncie…Fantastyczna sprawa..

I ostatnia rzecz. Mężczyzna którego pokochałam kilka lat temu, nie mógł być ze mną bo był w małżeństwie z inną kobietą. Miesiąc temu dowiedziałam się, że ten mężczyzna jest dziś wolny. Rozwiódł się w zeszłym roku. Jesteśmy w kontakcie, dzieje się coś bardzo sympatycznego między nami, prawdopodobnie przyjedzie do mnie w odwiedziny wkrótce. Obydwoje będziemy mogli zweryfikować to co nas łączy. Kiedyś nie przypuszczałam, że ten moment nastąpi…Ja nawet pisząc zamówienie na mężczyznę chyba gdzieś w środku wciąż miałam Go na myśli. I pamiętam jak przed napisaniem zwróciła Pani moją uwagę na to, że ma być to wolny mężczyzna..:)

Schudłam sama z siebie, 3 razy w tygodniu biegam (uwielbiam ten sport) – wyglądam super i czuję się kobieco. Bosko;)

Pani Agnieszko – dziękuje z całego serca, bo ja nigdy nie byłam w takim stanie w jakiem jestem teraz, nigdy nie byłam tak zadowolona i taka pełna życia, energii i optymizmu 😛

Serdecznie pozdrawiam,” Edyta. L.

zapraszamy na spotkanie online coaching Moc Pasji, Moc Pieniędzy, Moc Pewności Siebie – szczegóły tutaj >>>
Coaching Institute | Polityka Prywatności | Regulamin | Blog | Pomoc | Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone - podstawa prawna Ustawa o Prawie Autorskim
i Prawach Pokrewnych Dz.U. z 23 lutego 1994 Nr. 24 z późniejszymi zmianami
COACHING INSTITUTE, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1


Coaching w Twoim domu: 7 sesji coachingu on-line gratis: coaching osobisty, coaching zawodowy. Skuteczny coaching prowadzony przez skutecznego coacha i mentora Agnieszkę Przybysz - Pionierkę Coachingu w Polsce. Autorkę wielu publikacji min: Przyciągnij Miłość - coaching budowania relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją: kariera & biznes z pasją oraz Przyciągnij Pieniądze Miłością - sekrety pieniędzy, CD Sięgnij Gwiazd, CD Medytacja Kolorami oraz wiele skutecznych warsztatów.