Centrum Pomocy 24/7 Poniżej możesz przeszukać bazę wiedzy.

Co mogę zrobić, gdy nie dostanę kolejnej sesji na mój adres email?

Witamy serdecznie

Sporadycznie się zdarza by sesje nie dotarły, szczególnie gdy mamy potwierdzenia wysłania maili, zatem prosimy zadbać o to co pisaliśmy w instrukcjach w pierwszych mailach jakie dotarły do Ciebie. ZADBAĆ O TO BY MAILE NASZE BYŁY NA TWOIM SERWERZE PRZYJMOWANE, gdyż sesji nie wysyłamy ręcznie.

Jeśli niektóre maile nasze dochodzą, może wskazywać to, że poczta nie odbiera wszystkich maili zatem może są ustawione jakieś filtry lub nie dodana nasza domena do białej listy.

Proponujemy skontaktować się z obsługą Twojego serwera pocztowego ? bezpłatnego lub płatnego jeśli masz własną domenę.

Ponadto jeśli dostałeś pierwszą sesję lub drugą sesję, a kolejna nie dotarła, to nie martw się, system jest skonstruowany, że w kolejnej sesji dostaniesz dostęp do poprzednich, wystarczy zadbać o to co piszemy poniżej:

Aby przyjąć kolejne sesje należy dodać adres ap@coachinginstitute.biz do białej listy w swoim programie pocztowym np. wp.pl, gmail.com, o2.pl gazeta.pl, bo maile mogły trafić do spamu. Wysyłka sesji realizowana jest automatycznie. Jeśli emaile nie dotrą to jest to spowodowane brakiem przyjęcia poczty, czasem tak może być przy bezpłatnych kontach email.

Dlatego prosimy dodać adres jw. do białej listy, by miec pewność, że sesje, na które czekasz dotrą do Ciebie na czas.

Z miłością i pasją,

zespół COACHING INSTITUTE