Centrum Pomocy 24/7 Poniżej możesz przeszukać bazę wiedzy.

Czym różni się propozycja Warsztatów Przyciągnij miłość System od 17 sesji Przyciągnij miłość wersja audio-wideo z bonusami dostępnej 24/7 ?

Format książki Przyciągnij Miłość w wersji audio – wideo to 17 sesji w bardzo przystępnych dawkach ok 10 min każda z ćwiczeniami, przez które prowadzi Agnieszka – na bazie książki plus dodatkowo 17 bonusów z ćwiczeniami.

Ta wersja jest dla osób, które wolą uczyć się i zgłębiać wiedzę w przystępny sposób w miłym towarzystwie, z kimś kto je przez ten materiał w książce przeprowadzi, a nie koniecznie lubią czytać, wolą słuchać. Extra 17 bonusów – ćwiczenia/testy. Ten program Nie obejmuje książki w wersji drukowanej – jedynie materiał książki audio -wideo. Nie obejmuje zaawansowanych narzędzi z warsztatu ABC Przyciągnij Miłość System.

ABC Przyciągnij Miłość System – to nie czytanie książki :)) ani prowadzenie przez jej rozdziały, to autorski warsztat Agnieszki Przybysz.
ABC Przyciągnij Miłość to system składający się z 3 kroków, o których piszemy w http://przyciagnijmilosc.pl/abc-przyciagnij-milosc-system , to materiał wideo kręcony na żywo podczas warsztatu Przyciągnij Miłość ok 20 godzin nagrań wideo i audio z ćwiczeniami i narzędziami m.in Listy uwalniające, prysznic mentalny, wizualizacje, medytacje – wartościowe.

Dla kogo jest ten program:
* To idealna alternatywa dla kogoś kto nie mógł do tej pory brać udziału w warsztacie, ma dość frustracji w relacjach lub samotności, chce przyciągnąć miłość lub poprawić relacje w związku, a także osobiste i zawodowe. Dla Kobiet i Mężczyzn interesujących się rozwojem osobistym.
* To wspaniały wybór dla uczestników poprzednich edycji warsztatów Przyciągnij Miłość, którzy chcieliby ugruntować umiejętności w zakresie budowania wspaniałych relacji, przerobić ten warsztat ponownie dogłębnie w zaciszu domowym – gdyż każdy warsztat jest inny – inni uczestnicy, inne dominujące potrzeby uczestników, na które bezpośrednio odpowiada Agnieszka i robi coaching, do konkretnej sytuacji – odnajdujsz swoje doświadczenia w tych przykładach

Wiemy z relacji czytelników, że każdorazowe przeczytanie Przyciągnij Miłość to inne transformujące doświadczenie, na co innego zwraca czytelnik uwagę, podnosi poziom pozytywnej energii. Książka jest tak bogata w wiedzę i doświadczenie, że wiele osób wraca do niej wielokrotnie, tak samo jest w przypadku warsztatów w wersji 5 tygodniowego programu.

W programie ABC Przyciągnij Miłość:
* Dostęp do materiału – sesji z warsztatu rozłożony jest w czasie na 5 tygodni, by ułatwić przyswajanie wiedzy, wykonanie ćwiczeń. Ponadto program ten dodatkowo oprócz warsztatu obejmuje możliwość kontaktu bezpośrednio w zamkniętej części blog- forum wsparcia – gdzie można zadać pytanie bezpośrednio Agnieszce w trakcie trwania procesu. Ta opcja generalnie nie jest dostępna po jednodniowym warsztacie, ponieważ wymaga dodatkowego czasu i uwagi Agnieszki.
* Dostęp do nagrań sesji audio z Agnieszką, które mają za zadanie wyjaśnić bardziej zaawansowane narzędzia jak listy uwalniające czy prysznic mentalny (czego nie ma w książce i nie ma w wersji audio-wideo 17 sesji coachingu relacji). Te sesję dają też możliwość odpowiedzi na pytania.
* Dodatkowo jako bonus 2 godzinne nagranie audio z ćwiczeniami – pdf pt Sekret Randkowania wg zasad podanych przy rezerwacji programu. Ten program odkrywa sekrety randek online i ich wykorzystanie jako narzędzie do przyciągania prawdziwej miłości, na bazie doświadczeń innych uczestników coachingu z Agnieszką.

ABC Przyciągnij Miłość System to najbardziej przystępna forma, by skorzystać z coachingu Przyciągnij Miłość prowadzonego przez Agnieszkę Przybysz, eksperta relacji, pionierkę coachingu w Polsce przy inwestycji mniejszej niż jedna sesja profesjonalnego coachingu. Wartość programu jest kilkakrotnie większa niż ta przystępna inwestycja w Twoje relacje i związki, podana w linku http://przyciagnijmilosc.pl/abc-przyciagnij-milosc-system

Warto sobie zdać pytanie ile jest warte pozyskanie miłości, poprawienie relacji z ludźmi, w związku, podniesienie poczucia wartości oraz znacznie więcej? jak wspaniałe relacje z ludźmi pomogą Ci sięgnąć po inne cele w życiu.

Ufamy, że odpowiedzieliśmy na pytanie wyczerpująco,

pozdrawiamy serdecznie
zespół COACHING INSTITUTE