Centrum Pomocy 24/7 Poniżej możesz przeszukać bazę wiedzy.

Jak ZAPISAĆ się do listy / WYPISAĆ się z listy mailingowej?

Witam serdecznie,

Coaching Institute oferuje wiele gratisowych programów edukacyjnych, z którym możesz skorzystać podając swoje dane najczęściej jest to imię i email.

NIKOGO nie wpisujemy na listy i nie wypisujemy. Każdy użytkownik w otrzymanym email ma możliwość zapisania się sam i wypisania z listy (z tylu list na ile się zapisał), klikając na link wyrejestrowania umieszczony na dole w mailingu/ otrzymanych mailach – gdy zmieniły się Twoje cele i Twoja sytuacja osobista lub zawodowa.

W tej kwestii jest SAMOOBSŁUGA – szanujemy wzajemny czas. Poświęcamy go na tworzenie kolejnych wartościowych materiałów i szkoleń dla naszych czytelników.

Nie docierają do mnie maile? Jeśli w ciągu kilku lat zmienił się Twój email lub miejsce pracy (zmiana email) – to z pewnością jest to powód, dla którego nie docierają do Ciebie maile.

Rozwiązanie jest proste, abyś mógł otrzymywać od nas oczekiwane przez Ciebie materiały, zapisz się na interesujące Cię szkolenie gratis – używając najlepszego email jaki masz – aktualnego email. Następnie dodaj adres ap@coachinginstitute.biz do białej listy użytkowników w Twoim programie pocztowym wp.pl, o2.pl, gmail itd…

z miłością i pasją,
zespół Coaching Institute