Centrum Pomocy 24/7 Poniżej możesz przeszukać bazę wiedzy.

Nie mogę wejść na stronę z bezpłatnym filmem wideo?

Dziękujemy za pytanie.

Dotyczy wyłącznie bezpłatnych filmów wideo publikowanych na naszych stronach.

Jeżeli nie możesz wejść na stronę z bezpłatnym filmem wideo, a po wejściu na link, który otrzymałeś zostajesz przekierowany na stronę główną lub stronę rejestracji oznacza to:

Możliwe, że nie uruchomiłeś na komputerze pierwszego wideo. Pamiętaj aby móc odtwarzać serię wideo należy odtwarzać je po kolei. Wejdź najpierw w link pierwszego wideo (link otrzymałeś mailem) następnie wejdź w kolejne wideo. Wideo  możesz oglądać tylko na komputerze z jakiego dokonałeś rejestracji. Jeżeli chcesz oglądać je na innym komputerze musisz zarejestrować się ponownie.

Możliwe, że Twoja przeglądarka ma zablokowane pliki cookie. Aby skonfigurować przeglądarkę do obsługi plików cookie należy wejść na stronę: http://support.google.com/accounts/bin/answer.py?hl=pl&answer=61416 i postępować według instrukcji Twojej przeglądarki. Następnie po zapisaniu zmian zarejestruj się ponownie, aby mieć dostęp do serii wideo:
1. Wejdź ponownie na stronę rejestracji i podaj dane w formularzu.
2. Otwórz link pierwszego wideo jaki otrzymasz w mailu
3. Następnie wprowadź link wideo jakie chcesz obejrzeć.

Aby zarejestrować się w formularzu dostępu do strony musisz mieć również włączoną obsługę Java w przeglądarce.
W większości komputerów to już jest włączone. Java to język używany na stronach www, nie jest Ci potrzebna jego znajomość.
Gdyby tego nie było, aby włączyć obsługę Java z poziomu interfejsu przeglądarki, postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w linku:
http://www.java.com/pl/download/help/enable_browser.xml

zalecamy chrome przeglądarka, gdyż jest automatycznie aktualizowana z miłością i pasją
zespół COACHING INSTITUTE