Centrum Pomocy 24/7 Poniżej możesz przeszukać bazę wiedzy.

Skuteczny Coaching

Publikacje i książki Agnieszki Przybysz – pionierki coachingu
Duchowa Przygoda Indie – ebook + zdjęcia | Przyciągnij Miłość Cudowne Związki – Ebook | Medytacja Kolorami – audiobook | Celne Cele Sięgnij Gwiazd – Audiobook | książka Przyciągnij Miłość – druk | książka Przyciągnij Sukcesy z Pasją – druk
By przejść do opisu w sklepie, kliknij na wybraną publikację poniżej:Kurs Miłość i Pieniądze System

* Pracujesz na etacie w korporacji lub administracji i marzysz o awansie, byciu docenionym i o świetnych zarobkach.
* Jesteś przedsiębiorczy, prowadzisz własny biznes i chcesz utrzymać stały trend wzrostowy, by pracować mądrzej, nie ciężej i więcej, wnosić swój wkład w życie innych i mieć obfitość czasu na to, by realizować potrzeby serca.
* Interesujesz się rozwojem osobistym i ważne jest dla Ciebie, by Twój rozwój był zintegrowany z Twoim zawodem, karierą z pasją lub biznesem z pasją.

Pragniesz, by ktoś doświadczony przeprowadził Cię przez ten system poznawania 8 sekretów bogactwa & pieniędzy.

Zaczynij od sesji audio teraz: 8 tygodniowy kurs online, dołącz do nas teraz!
Opcja I: Miłość & Pieniądze MiP System online.
Opcja II: MiP System online & LIVE w Warszawie – wiosną 2016r. – czytaj poniżej.

MIP system online dodatkowo wygenerował już: 507 020 zł plus 50 funtów plus 20 USD (wyniki 14 uczestników programu na dzień 21.03.2016r.), to jeszcze nie wszystko. Dodatkowo – oznacza poza regularną pensją i dochodami z biznesów.

Agnieszko,
„Dziękuję Ci za wspaniały program i tchnienie nowej energii w moje życie.
Dziękuje całej grupie za wsparcie i pozytywne doświadczenia.

Wczoraj czytając ostatni rozdział książki uświadomiłam sobie jaka zmiana dokonała się we mnie od momentu, kiedy książka trafiła do mnie po raz pierwszy. Byłam już na skraju załamania nerwowego po nieudanym wyjeździe za granicę i próbie sięgnięcia po więcej szczęścia i pieniędzy. Frustracja narastająca od lat, krążenie w kółko i walenie w ten szklany sufit bezowocnie sprawiły, że nie miałam już chęci do życia. Twoja książka to było koło ratunkowe, mogę śmiało powiedzieć, że uratowałaś mi życie, bo nie widziałam już w nim sensu, to jest straszne uczucie.

Początkowo odzyskiwałam chęć do życia jak czytałam „Miłość i Pieniądze”, książka działała na mnie jak magiczny talizman. Jestem wdzięczna za wszystkie historie opublikowane w niej i innych książkach, bo tam widziałam siebie, swoje problemy i uwierzyłam w to, że zmiana jest możliwa.

Stopniowo mnóstwo radości weszło do mojego życia, po paru miesiącach mogę powiedzieć, że jest jej znacznie więcej niż trudnych dni, od lat nie czułam takiej radości z życia.

W trakcie trwania programu przestałam narzekać, przestałam …. czytaj całość >>>


1. Kobieca MOC 3.0 Życie, które Pokochasz

Dla kogo jest idealny ten program:

– chcesz wzmocnić poczucie wartości
– uwolnić głęboko ukryte blokady
– pokochać siebie bardziej
– otworzyć się na przyjęcie obfitości
– aktywować MOC Uwolnienia, MOC Pewności siebie & Bezpieczeństwa, MOC Intuicji, MOC Pasji & Przywództwa, MOC Kreacji
– Kreatywności & Kobiecości i MOC Materializacji Twoich Pragnień, MOC Prosperity,
– zawodowo: sięgnąć po lepszą pracę lub lepiej płatne kontrakty, albo rozwinąć biznes z pasją…

MOC Uwolnienia
Jak skutecznie i trwale uleczyć emocje w Twoim ciele, które blokują Cię przed życiem jakiego pragniesz
Korzyści:
uwolnienie blokad, więcej wolności dla ciebie

MOC Pewności siebie & Bezpieczeństwa
Jak wzmocnić Twoją pewność siebie i poczucie wartości
Korzyści:
nauczysz się od czego naprawdę zależy Twoja wartość, jak ją pielęgnować, jak zachować zdrowe poczucie wartości, bez względu na to co myśli Twoje otoczenie. Jak nie poddać się emocjom “życiowych pesymistów” cokolwiek zamierzasz robić w życiu osobistym lub zawodowym.

MOC Intuicji
Jak słuchać intuicji i jak rozpoznać “głos” intuicji versus logiki
Korzyści:
nauczysz się podejmować łatwo decyzje w zgodzie z intuicją dla Twojego najwyższego dobra, by łatwiej, szybciej i z poczuciem bezpieczeństwa iść przez życie osobiste i zawodowe. Jakże to istotne szczególnie teraz w czasie burzliwych zmian i wielokrotności wyborów.

MOC Pasji & Przywództwa
Bądź Liderką Nowej Ery Prosperity otwartą na Boskie wsparcie Wszechświata
Korzyści:
umiejętność z większą łatwością realizowania twoich pasji, tworzenia tego czego zapragniesz ….celów w zgodzie z samą sobą, mając wpływ na Twoje przeznaczenie i otaczający Cię świat. Wnosząc Twój wkład w życie innych ludzi. Transforumj Twoje życie -> Transforumj otaczający Cię świat

MOC Kreatywności & Kobiecości
Zakochaj się w sobie, bądź kobietą świadomą swojej kreatywności, unikalności i kobiecości
Korzyści:
docenisz Twoją piękną kobiecość, by pozwolić sobie błyszczeć w różnych dziedzinach życia, być widziana, doceniana i czuć swoją kobiecą atrakcyjność

MOC Materializacji Twoich Pragnień
Zyskaj pełną jasność czego naprawdę pragniesz w życiu i naucz się jak z Boskim wsparciem Wszechświata zrealizujesz ją z łatwością
Korzyści:
zyskasz świadomość dokąd zmierzasz, poczucie sensu życia i Twoje osobistej dorgi, poczujesz się bardziej spełnienia jako kobieta… matka … partnerka … człowiek.

MOC Prosperity
Naucz się kierować swoją Energią & Emocjami, by Tworzyć Życie osobiste i zawodowe jakie Pokochasz.
Korzyści:
zrozumiesz jak tworzysz świadomie lub podświadomie, naucz się jakimi prawami rządzą się pieniądze i jak jedna rzecz powstrzymuje przypływ prosperity, pieniędzy i bogactwa do Twojego życia. Sam w sobie ten jeden sekret, gdy go poznasz i nauczysz się z niego korzystać jest wart więcej niż wielokrotność inwestycji w ten cały program.

fenomenalne rezultaty Kobiet w programie:

Obejmuje: program 7 tygodniowy online/audio z ćwiczeniami do wielokrotnego powtarzania, plus forum wsparcia z Agnieszką przez 6 miesięcy.


2. Kobieca MOC 3.0 coaching grupowy online

Dla kogo idealny jest to program:

Jeśli dotyczy Cię jeden z poniższych scenariuszy, to koniecznie dołącz do nas teraz:

A. Twoje życie wygląda jak pociąg, który stale gdzieś pędzi i nie zwraca uwagi
na całe piękno jakie mija po drodze, albo masz wrażenie, że życie ucieka Ci przez palce, nie masz czasu na pasje i to co kochasz, to czas byś zyskała teraz więcej spełnienia i radości życia.

B. Twoje życie wygląda jakbyś stała w miejscu, niewiele się dzieje z tego co pragniesz…
odkładasz marzenia na potem… czujesz jakbyś utknęła w miejscu, trudno Ci przebić Twój „szklany sufit” możliwości, czy to możliwości zawodowych – awansu, podwyżki, docenienia, czy to finansowych lub biznesowych możliwości.

C. Czujesz jakbyś stała na rozstaju dróg, nie wiesz, która droga będzie najlepsza dla Ciebie.

Zastanawiasz się jakie decyzje osobiste lub zawodowe masz podjąć i co będzie dla Ciebie teraz najkorzystniejsze…. Brakuje Ci motywacji i wsparcia… podjęcia właściwej decyzji…

Program trwający 5 tygodni plus Forum wsparcia z Agnieszką przez 6 miesięcy i Ekstra Sesja Uwolnienia Gratis.

MOC Uwolnienia – 2 sesje
Jak uwolnić – poczyścić negatywne emocje z Twojego ciała i struktury energetycznej, które blokują przypływ dobra, tego co pragniesz w dowolnej dziedzinie życia.
Korzyści:
poczyszczenie kilkudziesięciu negatywnych emocji takich jak: złość, smutek, żal … samotność…, by zyskać więcej spokoju, miłości…

MOC Wybaczenia
Jak zrobić miejsce w Twoim życiu na więcej tego czego pragniesz zarówno w relacjach międzyludzkich, jak i związku czy też drodze zawodowej, biznesowej…
Korzyści:
nauczysz się wybaczać, odpuszczać, czyniąc to dla siebie, by nie nosić długie miesiące czy lata urazy, tych emocji, co powoduje stres, pogorszenie samopoczucia, a nawet uszczerbek na zdrowiu… choroby. Uniknąć tego co niszczy twoje zdrowie emocjonalne, psychiczne i fizyczne. Bez zdrowia nie ma nic!

MOC Wdzięczności
Jak otworzyć się na dawanie i przyjmowanie tego czego chcesz, czy to wspaniała kariera, czy biznes z pasją czy też więcej miłości i radości życia… Jak doświadczyć równowagi między dawaniem, a przyjmowaniem. Jedno i drugie jest jednakowo ważne jak wdech i wydech, bez którego nie ma życia.
Korzyści:
zyskasz większą świadomość znaczenia wdzięczności i nauczysz się ją okazywać z większą łatwością. Poznasz jaki ma ona wpływ na to co tworzysz każdego dnia i znacznie więcej… poczujesz jej moc.

MOC Pasji
Jak odkryć Twoje pasje i je doświadczać w życiu. A jeśli znasz swoje pasje jak je zacząć realizować z większym rozmachem dla dobra Twojego, a nawet innych ludzi.
Korzyści:
życie z pasją, życie z sensem każdego dnia, budząc się z uśmiechem na myśl o każdym dniu. Ile to jest warte? Bezcenne.

MOC Obfitości (czasu, zasobów, relacji, pomysłów, pieniędzy…)
Jak przyjmować i tworzyć obfitość świadomie i podświadomie
Korzyści:
poznasz praktyczny sposób tworzenia obfitości, tego czego pragniesz z większą łatwością w zgodzie z pragnieniami Twojej duszy, umysłu i ciała.


Obejmuje: program 5 tygodniowy online/audio z ćwiczeniami do wielokrotnego powtarzania, plus forum wsparcia z Agnieszką przez 6 miesięcy.


3. 21 dni Radosnej Transformacji Cudowne Relacje warsztat motywacyjny

Uwolnij Stres, Zyskaj Więcej Energii i Motywacji: 21 dni Radosnej Transformacji™ Cudowne Relacje – dostęp online na rok z komputera i większości urządzeń mobilnych wg Przyciągnij Miłość System. Warsztat motywacyjny.

Zaczynając od Dnia 1 tematy wizualizacji: Cudowne Poczucie Wartości, Cudowne Zasługiwanie, Cudowne Szczęście, Cudowna Miłość, Cudowne Wartości, Cudowna Unikalność, Cudowne Przyjmowanie.

Tydzień 2: Cudowne Związki, Cudowna Komunikacja, Cudowne Granice, Cudowna współpraca, Cudowna Rodzina, Cudowne Relacje zawodowe.. i znacznie więcej…ponad 4,30 godziny nagrań.

Możesz je słuchać w dowolnej kolejności kiedy zechcesz na DOBRY początek dnia lub na DOBRE zakończenie dnia z radością.Promocja obejmuje: 21 dniowy warsztat motywacyjny z ćwiczeniami + roczny dostęp z większości urządzeń mobilnych. Sprawdź przedsmak:


4. ABC Przyciągnij Miłość System 5 tyg. warsztaty na wideo

ABC Przyciągnij Miłość System Jak Przyciągnąć Miłość Wspaniałego Mężczyzny bez kompromisów i poświęceń. Jak skutecznie komunikować się w związku i budować cudowne relacje z ludźmi.
Dla kogo jest idealny, gdy:
– szukasz miłości
– chcesz poprawić relacje z ludźmi
– uwolnić przeszłość i EX partnerów
– pokochać siebie bardziej
– Przyciągnąć nową miłość

„U mnie postępy w związku i życiu prywatnym … miałam rozmowę o pracę, która miała zdecydować o moim przeniesieniu blisko miejsca zamieszkania partnera. Spośród czterech osób wybrano mnie. Przeniesienie mnie oznacza, że zamieszkamy razem Ja i On. Nasz związek kwitnie i zapowiada się jak najbardziej pozytywnie. Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę wszystkiego dobrego” Asia, UK ( teraz po ślubie)

„ Wiem, że praca nad sobą przynosi wspaniałe efekty, a narzędzia, które proponuje Agnieszka są bardzo przystępne, stosuje się je z łatwością i co najważniejsze widać ich rezultaty w moim życiu. Udało mi się podczas coachingu telefonicznego znaleźć partnera. Zastosowałam dokładnie narzędzia, które poleciła mi Agnieszka i już Tydzień później poznałam JEGO.” Aga

“Dzięki Kochana, wyczuwasz mnie doskonale. Ja fruwam. I jestem na jakiejś innej planecie. Jestem Ci niezwykle wdzięczna, że mnie pilnowałaś i kazałaś dokładnie przemyśleć to zamówienie i szczegółowo wszystko opisać. Słowo stało się ciałem 🙂 🙂
Jakoś tak szybko pokonujemy kolejne etapy – poznajemy swoich znajomych ….w tzw. międzyczasie zaliczyliśmy nawet romantyczny wypad do Berlina. Oj dzieje się dzieje.
Cudnie, że będzie kolejne spotkanko, bo je po prostu uwielbiam. I z chęcią poopowiadam babeczkom, jak Twoje programy genialnie działają. Pamiętasz, jak się zarzekałam, że w sumie to jest mi chwilowo dobrze solo i nie muszę jakoś szybko materializować związku? 😉 😉 Monika (mieszkają razem)

Promocja obejmuje: Program ABC PM online sesje wideo 5 tygodni (ponad 20 godzin nagrań wideo i audio) + forum wsparcia z Agnieszką Przybysz pod sesjami + wielokrotny dostęp. Sekret Randkowania bonus.


5. ABC Przyciągnij Miłość Coaching – 3 miesiące

Jeśli jesteś taka jak większość kobiet, które kontaktują się często ze mną:

abc-Przyciagnij-Milosc-coaching– Cierpisz na samotność singla
– Od wielu miesięcy nie byłaś na randce
– Każdy Twój związek kończy się rozstaniem
– Leczysz rany po ostatnim związku
– Zamknęłaś serce na miłość –obawiasz się zaangażować
ALBO
– Męczysz się w swoim związku partnerskim lub małżeńskim
– Partner Cię nie rozumie. Jest mało empatyczny, nieczuły, a sex między Wami już nie jest tak pasjonujący jak dawniej
– Dochodzi między Wami do kłótni coraz częściej
– Być może boisz się zdrady – podejrzewasz zdradę albo wręcz myślicie o rozstaniu
A może
– Chcesz się lepiej przygotować na spotkanie BRATNIEJ DUSZY – Program coachingu na żywo online, gdziekolwiek mieszkasz:
Sesja 1 Jak uwolnić przeszłość oraz ukryte blokady, swoich Ex i toksyczne relacje. Pozbyć się bólu i strachu w relacjach i związkach…
Sesja 2 Jak stać się niezwykle atrakcyjną kobieta/ mężczyzną (co kobiety cenią u mężczyzn), bez względu na wiek i przekonania. Odkryjesz jeden sposób by wzmocnić atrakcyjność …i to nie chodzi o operacje plastyczne, modne ciuchy, a coś więcej… co możesz w sobie wydobyć…
Sesja 3 Jak dbać o siebie, swoje zdrowie i wyglądać o 5, 10 lat młodziej niż masz bez zbytniego wysiłku (po raz pierwszy zdradzę sprawdzone moje sekrety jak to zrobić)
Sesja 4 niespodzianka
Sesja 5 Jak zamówić więcej pasji i intymności w obecnym związku, kolejnym związku lub w nowym związku, jaki zamówisz… z Bratnią Duszą i więcej…

Sesje coachingu dostęp do nagrania nowej sesji warsztatowej z ćwiczniami tylko dla uczestników oraz możliwość zadnia pytania przed sesją, na które odpowiadam na forum wsparcia.

Plus niespodzianki…
Chcę byś dostała najlepsze wsparcie przy bardzo przystępnej inwestycji, bo wiem, że tego potrzebujesz… a wiele osób już się przekonało, że to co otrzymasz jest bezcenne.


Obejmuje: program 5 tygodniowy online/audio z ćwiczeniami do wielokrotnego powtarzania, Progam warsztatu online/ telefonicznego coachingu, forum wsparcia z Agnieszką przez 6 miesięcy plus bonus Nowy event Kobieca MOC w Warszawie lub dostęp audio dla osób z zagranicy.


6. SEKRET Bratniej Duszy

Sekret Bratniej Duszy obejmuje: 3 tygodniowy NOWY program audio dla uczestników (447zł) plus forum wsparcia z Agnieszką
obejmuje m.in:
m.in: Jak być niezwykle atrakcyjną kobietą bez względu na wiek i okoliczności… praktyczne porady
-> 38 i więcej sposobów na bycie seksowną dla swojego partnera
-> Jak uwieść wolnego mężczyznę wykorzystując to z czego korzystasz na codzień ( to nie to co myślisz)
-> Jak zrozumieć Jego najskrytsze potrzeby i strach
-> Jak prowadzić rozmowę tak jakbyś się z nim „kochała”
-> 7 masowych błędów, których należy unikać, by Jego nie zrazić (o tym jeszcze nie mówiłam)
-> Jak wybrać właściwego partnera, sposób na wielu dostępnych … oraz znacznie więcej, w tym autorskie ćwiczenia, które uwielbiają uczestniczki i uczestnicy.

Obejmuje: forum wsparcia z Agnieszką (wartość 397zł) plus 21 dni NOWY program audio:
4 sesje ponad 90 min przez internet plus pytania – odpowiedzi – coaching.


7. Odkryj Pasje. Kochaj to co Robisz i Zacznij Zarabiać Świetne Pieniądze.
Przeprowadzę Cię przez 5 stopniowy System Kariera lub Biznes z Pasją: program online 5 tygodni – sesje AUDIO (ten program jest realizowany jako warsztaty online)

Odkryjesz MOC Pewności Siebie, MOC Pasji, MOC Pieniędzy & Prosperity, a jeśli nie znasz swoich pasji – odkryjesz je również.
Ponadto w programie m.in:
***** Przyciągnij Sukcesy z Pasją– Twoja droga do sukcesu, wspaniała kariera, prosperujący biznes z pasją, radość życia.

***** MOC Pewności Siebie – jak wzmocnić Twoje poczucie wartości i pewność siebie od wewnątrz na zewnątrz byś mógł osiągnąć każdy cel jakiego pragniesz w życiu osobistym, zawodowym, zaczął więcej zarabiać.

*****MOC Pasji – jak robić to co kochasz z pasją, być godzie wynagradzanym (jak wnieść więcej pasji i entuzjazmu do tego co robisz lub jak z pasji pomagania ludziom poprzez Twoje produkty czy usługi, być godnie wynagradzanym.

*****MOC Prosperity – określisz czym dla Ciebie jest prosperujący biznes i drogę dojścia do niego, stawiając Celne Cele i wzmacniając Twoją Relację z Pieniędzmi. Będziesz zachwycony.

Dla kogo idealny jest ten warsztat: zarówno dla nowych osób, w naszej społeczności, które chcą wykorzystać swoją przedsiębiorczą naturę i wznieść siebie i swoją karierę lub swój biznes na wyższy pułap, nie koniecznie więcej pracując.

Obejmuje: program 5 tygodniowy online/audio z ćwiczeniami do wielokrotnego powtarzania, plus forum wsparcia z Agnieszką przez 6 miesięcy.


8. Nowość Celne Cele 2015 r.

Dla kogo jest idealny ten audio-warsztat z praktycznymi ćwiczeniami:
– Masz cele ale brakuje Ci pewności i motywacji, by je zrealizować
– Nie masz jasno określonych celów, ale masz marzenia, pragnienia…
– Chcesz dokonać osobistej lub zawodowej transformacji, w wybranej dziedzinie:
* Rozwijać biznes lub Zacząć biznes
* Spotkać miłość Twojego życia
* Poprawić relacje
* Dostać podwyżkę lub mieć karierę z pasją
* Zrzucić zbędne kilogramy
* Poprawić stan zdrowia lub inne…

Oto co uczynię dla Ciebie:
Poprowadzę Cię krok po kroku przez ćwiczenia, by ustalić i zaplanować Celne Cele z pasją na Nowy Rok i zyskać motywacje do ich realizacji…
– Zyskasz jasność celu – celów..
– Dowiesz się co Cię powstrzymuje przed realizacją celu i jaki jest Twój system motywacyjny
– Zyskasz jasny plan dojścia do celu
– Dostaniesz potężną dawkę pozytywnej energii do działania już z nowym rokiem…
– Wzmocnisz poczucie własnej wartości i zasługiwania …
– Dowiesz jak możesz zyskać więcej mojego wsparcia

Obejmuje: 90 min coaching grupowy z ćwiczeniami Celne Cele 2015r. plus niespodziankę.


9. Pakiet 4 książek: Przyciągnij miłość, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, CD Sięgnij Gwiazd i CD Medytacja
cd_Sięgnij Gwiazd_Coaching Institute, sukces, kariera, zmiana  pracy

“Dobry Wieczór Nazywam się Angelina 😉 jestem rada, że dostałam od siostry na urodziny Pani książkę…od razu zasiadłam do lektury no i bardzo mi się spodobała. Kiedyś też bym chciała zostać takim trenerem, który pomaga ludziom poznać nowe rozwiązania w trudnych sytuacjach.
Ja się przyznam, że za bardzo nie wierzę w siebie ( jąkam się, itp). Jakoś nie potrafię się zorganizować – chciała bym zacząć działać, a jest we mnie jakaś blokada. Teraz z tą książka “Przyciągnij Miłość” nie mogę się rozstać – dosłownie chodzę z nią wszędzie;-)…Dobrze, że podzieliła się Pani z nami
czytelnikami dobrymi radami…;-) dziękuję” “Pożyczyłam moją książkę koleżance z pracy, koleżanka mówi, że ma Pani dużo racji, nie mam takiego doświadczenia życiowego jak Ona. Pożyczyłam jej książkę bo chciałam aby zaczęła myśleć bardziej pozytywnie o sobie. Teraz mówi, że już mi jej nie odda ;-)…Pozdrawiam AngelinaKsiążka Przyciągnij Miłość w wersji audio-wideo – sesje coachingu dostępne 24/7 przez internet.

Większość osób czyta kilkakrotnie Przyciągnij Miłość i oto co często słyszę „czytałam Przyciągnij Miłość 3 razy i za każdym razem na co innego zwróciłam uwagę, co innego doświadczyłam i zrozumiałam”. Z myślą o dotychczasowych czytelnikach i nowych czytelnikach, z myślą Twoim rozwoju stworzyłam Przyciągnij Miłość w postaci audio – wideo sesji coachingu relacji z 17 bonusami, przez które prowadzę Cię osobiście. Wzmocniłam je pozytywną energią i dawką wspaniałej miłości, za każdym razem jak mnie wysłuchasz dla Twojego dobra.

Jak zdobyć umiejętności tworzenia wspaniałych relacji i związków wg Przyciągnij miłość

Sprawdź więcej: sesje wideo coaching z Przyciągnij Miłość>>>
Książka w wersji audio -wideo z bonusami prowadzona przez Agnieszkę Przybysz MOC Mężczyzny audio program 24/7

Przebudzenie Siły Męskości w Tobie, by Przełamać Wewnętrzne
Blokady i Aktywować Twoją MOC Mężczyzny
.

Dla mężczyzn interesujących się rozwojem osobistym, świadomych zmian i potrzeby zintegrowania świata emocji z światem materii na miarę nadchodzących czasów transformacji, by świadomie sięgać po coraz większe cele w zgodzie z potrzebami Serca.

W programie Moc Mężczyzny – 2M System m.in:

• Jak skutecznie i trwale uleczyć emocje w Twoim ciele, które blokują Cię przed życiem jakiego pragniesz
• Jak słuchać intuicji i podążać za radami wewnętrznego Mistrza
• Zakochaj się w sobie, bądź mężczyzną świadomym swojej wartości i męskości w relacjach
• Odkryj Twój cel życia- misję. Stwórz wizję jaką zrealizujesz z łatwością
• Bądź Liderem Nowej Ery Prosperity otwartym na Boskie wsparcie Wszechświata
Zmień Twoje życie -> Zmień Twoje przeznaczenie -> Zmień otaczający Cię świat


Kobieca MOC Wenus 2.0 dostępne 24/7 warsztaty online

Ekscytujący i Energetyczny, transformujący projekt dla KOBIET, które chcą z większą łatwością realizować swoje cele osobiste i zawodowe, * uwolnić blokady i nauczyć się być w pełni atrakcyjną kobietą dla siebie i innych ludzi, emanując wspaniałą energią. Program 5 tygodniowy z dostępem online.

„Jestem już tego świadomie pewna, czuję to wyraźnie intuicyjnie i widzę wręcz jak scenę z filmu, że aby w moim przypadku przy tylu moich intencjach na ten program w pełni przyniósł on materializacje moich oczekiwań, powinnam prowadzić nie wiem jakiej fachowej użyć nazwy, ALE PROWADZIĆ SWÓJ WŁASNY “DZIENNICZEK WDZIĘCZNOŚCI”, który będzie odzwierciedleniem zmian, które się we mnie dokonują wraz z następnymi sesjami programu.
DZISIAJ W SWOICH OCZACH POCZUŁAM SIĘ SILNIEJSZĄ, BARDZIEJ PEWNĄ – KOBIETY W SOBIE OSOBĄ , bardziej świadomą rodzącej się we mnie siły!!! Agnieszko dziękuję pięknie Tobie za te cudowne lekkie doświadczenie i ten radosny uśmiech. Po konferencji czytam cały czas swoje notatki i zlokalizowałam wyraźnie powód swojego zamknięcia w tego “mojego ślimaka”… Sylwia
J.


Kobieca MOC Wenus 1.0 dostępne 24/7 warsztaty online

Przebudzenie Wenus w Tobie, by Przełamać Wewnętrzne
Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC
.

Dla Kobiet

W programie Akrywujesz 5 MOCY m.in:

• MOC Uwolnienia: Jak skutecznie i trwale uleczyć emocje w Twoim ciele, które blokują Cię przed życiem jakiego pragniesz
• MOC Intuicji: Jak słuchać intuicji i podążać za radami wewnętrznego Mistrza
• MOC Kobiecości: Zakochaj się w sobie, bądź świadoma swojej pięknej kobiecości.
• MOC Celu życia: Odkryj Twój cel życia- misję. Stwórz wizję jaką zrealizujesz z łatwością
• MOC Przywództwa w Kobiecym stylu: Bądź Liderką Nowej Ery Prosperity otwartą na Boskie wsparcie Wszechświata
Zmień Twoje życie -> Zmień Twoje przeznaczenie -> Zmień otaczający Cię świat

Niedostępny pojedynczo, tylko w specjalnych pakietach.


Biznes z Pasją SYSTEM – program budowania Twojego biznesu 7 P od Pasji do Pieniędzy


Poznaj Sprawdzone Strategie Jak Przejść od Pasji do Pieniędzy & Prosperity .

Idealny gdy: chcesz rozpocząć biznes lub zaczynasz własny biznes oraz gdy chcesz rozwinąć biznes w oparciu o sprawdzone modele biznesowe i marketingowe, które działają teraz, a nie lata temu. START Biznes z pasją to JEDYNY W POLSCEUNIKALNY program budowania biznesu na miarę NOWEJ Ery, łączący rozwój osobisty ze sprawdzonymi strategiami biznesowymi i marketingowymi prowadzony przez doświdczonego Mentor Coacha Biznesu z Pasją: Agnieszkę Przybysz – pionierkę coachingu.

W programie 7P System m.in:
1. Pasja
Jak przekuć Twoje pasje w biznes z pasją, który przynosi zarówno dochody jak i satysfakcję. Jak włączyć pasje w istniejący biznes. Jeśli nie znasz swoich pasji lub o nich zapomniałeś – sprecyzowanie co kochałbyś robić…
Jak mieć pełną jasność czego chcesz w biznesie
2. Potencjał Twój i rynku
Jakie są Twoje umiejętności, talenty i predyspozycje składające się na Twoją osobistą unikalność – Twój unikalny profil i unikalność Twojego biznesu – budowanie marki.
Potencjał rynku – trendy i możliwości wykorzystania Twojej unikalnej propozycji
3. Pomysł na biznes
Jak wybrać dochodowy pomysł na biznes, określić pojemność rynku i plan wprowadzenia Twojego pomysłu w życie. Jeśli masz już biznes, jaki nowy pomysł możesz zrealizować w biznesie …z mniejszym wysiłkiem, by zwiększyć dochodowość firmy.
4. Potrzeby & Problemy & Pragnienia
Jakie potrzeby widzisz wśród potencjalnych klientów, obecnych klientów jeśli masz już biznes. Jak zbadać potrzeby Twojej niszy i jej problemy, jak ją zdefiniować, czego szukają osoby w internecie i co kupują. Wybór idealnej niszy i idealnego klienta. Twoja unikalna propozycja. 5 stopniowy system budowania relacji z idealnymi klientami itd.
5. Produkt
Jak stworzyć Twój pierwszy lub kolejny pasjonujący produkt lub usługę, która przyciągnie zainteresowanie Twojej niszy jak „pszczoły do miodu”. Przygotowanie pierwszej prostej publikacji audio, wideo lub tekst.
6. Promocja
Budowanie bazy klientów online i poza Internetem z wykorzystanie strategii marketingowych budowania listy: 21 sprawdzonych prostych sposobów. Jak rozmawiać z potencjalnym klientem. Przygotowanie strony internetowej, która sprzedaje, zamieniając fanów w lojalnych użytkowników Twoich produktów i programów.
7. Pieniądze
Jak sprzedawać Twoje produkty i usługi z większą łatwością. Jak korzystać z Mailingu i newslettera, by generować stały dochód. Planowanie przepływu pieniędzy z zastosowaniem 8 stopniowego systemu budowania relacji z pieniędzmi.
PLUS ATRAKCYJNE BONUSY.
Floral Coach Hanna Rolbiecka napisał(a): „Droga Agnieszko, bardzo dziękuje za mile słowa i pochwały. Starałam sie w pełni wykorzystać całą wiedzę i wszystkie narzędzia, które nam w programie “Start Biznes z pasją” przekazałaś. Jak widać na moim przykładzie Twoja koncepcja tworzenia własnego biznesu od podstaw, okazała sią bardzo skuteczna. Chcę w tym miejscu z całego serca za to Ci podziękować. Realizując wszystkie Twoje wskazówki, krok po kroku, udało mi się zbudować koncepcję mojego biznesu “Doradztwo dla florystow” w taki sposób,że zaistniałam na polskim rynku jako pionier w tej dziedzinie. Nikt wcześniej nie świadczył usług doradczych w takiej formie tak jak ja zamierzam to robić. Moje marzenie się spełniło i to jest mój najpiękniejszy prezent gwiazdkowy.. Jeszcze raz dziękuję Ci za pomoc i wsparcie..”

“Najcenniejsze dla mnie jest to, że w krótkim czasie znalazłam pomysł na biznes. W bardzo krótkim czasie , to była kwestia kilku dni, pomogłaś mi Agnieszko poradzić sobie z wyzwaniem, z jakim sama borykałam się już od dłuższego czasu. Na samym początku programu wykonałam ćwiczenie typu „czy masz cechy przedsiębiorcy, czy pracownika?” i wyszło, że jestem przedsiębiorcą, to ćwiczenie bardzo mnie umocniło i dało sygnał, że jestem na właściwej drodze. Dzięki Twoim narzędziom poznałam siebie lepiej, swój potencjał. Okazało się, że wcześniej w ogóle siebie nie znałam, a teraz wiem jaki mam potencjał, jakie są moje mocne strony. Muszę też powiedzieć, że Program Start Biznes z Pasją daje mi wiele wskazówek, pokazuje krok po kroku, jak właściwie prowadzić biznes, by uniknąć błędów, jakie przytrafiają się początkującym przedsiębiorcom.”
Edyta Mazur z Poznania.


Sięgnij Gwiazd – praktykuj ‘Sekret’- CELNE CELE: CD z dostawą do domu na podany adres.

5 zasad formułowania celów i jak uniknąć największego błędu.

Praktyczny sposób stawiania i realizacji celów krok po kroku … byś zaczął Nowy Rok 2013 NIE od pobożnych życzeń, a od realizacji celów osobistych i zawodowych.

W tej wspaniałej publikacji znajdziesz informacje jak formułować Twoje cele zawodowe, kariery i osobisty, aby pomóc Ci w ich realizacji z większą łatwością. Dowiesz się jak uniknąć największego błędu przy realizacji celów i poznasz przykłady osób, które osiągnęły swoje cele dzięki zastosowaniu 5 zasad i ćwiczeń zawartych na CD wykorzystując “Sekret” prawa przyciągania w praktyce. Agnieszka poprowadzi Cię przez wizualizację w 2-ch wersjach kilkunastominutowej i kilkuminutowej, którą możesz powtarzać sam.

Oto przed Tobą książeczka plus płyta CD, która wyjaśni Ci na czym polega Sekret i jak go praktykować w życiu.

Osobiście przeprowadzę Cię przez proces wizualizacji Twoich celów.

Dzięki książeczce i płycie odkryjesz między innymi:

– Na czym polega potencjał twórczy
– Jak sformułować cele
– Jak jeden błąd pozbawia nas realizacji celów i pragnień
– Jaki jest konieczny warunek, niezbędny do osiągania celów
– Przykłady osiągnięć
– Jak osiągnąć harmonię we wszystkich obszarach życia
– Jaką rolę spełniają pozytywne uczucia
– Wizualizację – Idealne Życie
– Krótką wersję wizualizacji – Serce HeartFlow
„Powiem po prostu – jest to fantastyczna pomoc przy realizacji jakiegoś celu marzenia.
Ktoś, kto przeczytał książkę “Sekret” na pewno ma wiele ochoty do pracy, niestety książka nie podaje konkretnie żadnej techniki. I tu idealnie pomaga nam pakiet Agnieszki Przybysz – “Sięgnij gwiazd – praktykuj sekret”.
Dziękuję Ci Agnieszko, za wspaniały pomysł, za Twój spokojny głos. Dzięki Tobie praca nad sobą jest przyjemna, i mogę ja stosować kiedy tylko chcę.
Może to śmieszne, ale płyta jeździ ze mną wszędzie 🙂 Nigdy nie wiem, kiedy znajdę chwilę czasu, by ją posłuchać i udać się w krainę moich marzeń.” Maja

Więcej informacji o Sięgnij gwiazd

Medytacja Kolorami : CD z dostawą do domu na podany adres.

Czyszczenie centrów energetycznych w Twoim ciele.

Jak Możesz Uwolnić Blokady, abyś Zyskał Więcej Miłości, Szczęścia, Zdrowia i Bogactwa, na które Zasługujesz w Twoim Życiu.
Czujesz, że Twoja kariera zmierza w nie wiadomo jakim kierunku. Brakuje Ci celu lub nie masz wystarczającej motywacji, aby Twój cel zrealizować. Nie rozumiesz dlaczego tak się dzieje?

Czujesz narastające zmęczenie i przytłaczający stres w pracy. Pieniądze zamiast płynąć do Ciebie “szerokim strumieniem”, odpływają nie wiadomo jak i nie wiadomo gdzie, “przeciekając Ci przez palce”. Masz poczucie winy, że za dużo wydajesz.
Zastanawiasz się dlaczego przyciągasz do swojego życia ludzi, którzy Cię krytykują, krzywdzą lub próbują zranić. Dlaczego Twoje związki partnerskie kończą się porażką?
A może czasem czujesz jakbyś “kręcił się w kółko”, cokolwiek robisz kończy się porażką?
Czujesz jakby coś Cię blokowało przed “pójściem naprzód”- Twoje wzorce z przeszłości, samoograniczające myśli, przeszkadzają Ci na drodze do sukcesu.
A może jeszcze nie wiesz co chciałbyś robić w swoim życiu? Czy rozpoznajesz w nich Twoje wyzwania?

W tej wartościowej publikacji znajdziesz informacje czym są centra energetyczne, gdzie są zlokalizowane w ciele człowieka, jaka jest ich rola. Dowiesz się jak poprzez ćwiczenie czyszczenia centrów energetycznych, zawarte na CD możesz uwolnić blokady, negatywne wzorce i zyskać więcej miłości, szczęścia, zdrowia i bogactwa w Twoim życiu. Działając w zgodzie z prawem przyciągania i odwzorowania regularnie czyszcząc swoją strukturę energetyczną łatwiej przyciągniesz do Twojego życia to czego pragniesz więcej zarówno w relacjach międzyludzkich, życiu osobistym, zawodowym jak i w biznesie. Agnieszka z łatwością poprowadzi Cię przez to ćwiczenie, tyle razy ile zechcesz.

„Fajne jest to, że metody które opracowałaś są proste, nie zajmują dużo czasu, a są tak skuteczne. A uwierz mi, korzystałam wcześniej z innych warsztatów samodoskonalenia.
Po zastosowaniu Twoich metod jestem bardziej wyciszona, spokojniejsza, optymistyczna i co najważniejsze zmienia się na lepsze jakość mojego życia.
Przestałam też brać leki antydepresyjne, które stosowałam przez 2 lat i nie wybudzam się w nocy. Jeszcze raz serdecznie Ci dziękuję i życzę Ci, aby jak najwięcej ludzi trafiło w Twoje ręce, których nauczysz miłości przede wszystkim do siebie samych i do całego świata”. Małgorzata

 

Masz pytanie, chcesz byśmy Ci pomogli dopasować program do Twoich wyzwań, skontaktuj się z nami przez aplikację, oto Twój pierwszy krok:

Imię:

Email:

Możesz też dokonać przelewu na bezpośrednie konto
Coaching Institute
Nr konta 21 1160 2202 0000 0001 6358 2390
Tytułem: proszę wpisać wybrany produkt.
(w czasie trwania promocji)
Dostęp do produktu/ usługi online wyślemy na podany adres email w zamówieniu i wyślij nam mail przez KONTAKT tutaj >>>, by otrzymać dostęp jeszcze dziś.

Dziękujemy z MIŁOŚCIĄ. Życzymy Wspaniałego i Obfitego Roku!

Rozwiń skrzydła w tym roku!

Kochaj bardziej, żyj pełniej i działaj z pasją™